Kenan Evren, hastanede muayene oldu.

Açıklama: Cumhurbaşkanı Kenan Evren, kaburga kemiği ağrısı şikayeti ile geldiği hastane çıkışında gazetecilere, "Bir şey yokmuş" dedi.
Kategori: Muğla
Eklenme Tarihi: 08-Temmuz-2009
Geçerli Tarih: 29-Mayıs-2020, 00:22
Site: www.fikriyet.com
URL: Bu konuya http://www.fikriyet.com/anasayfa/haber_detay.asp?haberID=50 adresinden bakabilirsiniz


(İHA) - 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, kaburga kemiği ağrısı şikayeti ile geldiği hastane çıkışında gazetecilere, "Bir şey yokmuş" dedi.
Geldiği Özel Bodrum Hastanesi'nde hastane yetkilileri tarafından kapıda karşılanan Kenan Evren, sağlık kontrolünün ardından hastaneden ayrıldı. Hastaneden ayrılışı sırasında gazetecilere açıklama yapan Evren, "Kaburga kemiğimi mi incittim diye şüphelendim. Ağrıyordu. Bir şey yokmuş" dedi.
Özel Bodrum Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ragıp Çam ise Evren'in sağlık durumu ilgili olarak, ''Sayın Evren, göğüs duvarında bir ağrı hissetmiş. Daha önce geçirmiş olduğu kaburga kırıkları nedeniyle endişelenmiş. Muayenesinde ve yaptığımız radyolojik incelemelerde yeni bir kırık ya da başka önemli herhangi bir şey bulmadık ve kendisini uğurladık. Akciğer grafisi çekildi. Rutin kontrol için de gelecekti bize zaten. Bizim bulduğunuz bir hastalık yok, kırık yok. İstirahat etmesi için ve yürüyüş yapması
için öneride bulunduk ve uğurladık" diye konuştu.