AKP Çorum Milletvekili Ahmet Aydoğmuş BOP'u anlatıyor

Açıklama: Tayyip Erdoğan BOP Büyük Ortadoğu Projesi eş başkanlığını yürüttüğünü söylüyor. AKP Çorum Milletvekili Ahmet Aydoğmuş ise BOP hakkında ilginç bilgiler veriyor.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 23-Şubat-2010
Geçerli Tarih: 04-Haziran-2020, 19:41
Site: www.fikriyet.com
URL: Bu konuya http://www.fikriyet.com/anasayfa/haber_detay.asp?haberID=584 adresinden bakabilirsiniz


Odatv’nin haberine göre AKP Çorum Milletvekili Ahmet Aydoğmuş, Tayip Erdoğan’ın desteklediği ve eşbaşkanlığını yürüttüğü BOP ile ilgili çok çarpıcı bir konuşma yaptı.

 

Tayyip Erdoğan BOP Büyük Ortadoğu Projesi eş başkanlığını yürüttüğünü söylüyor.

 

 

 

AKP Çorum Milletvekili Ahmet Aydoğmuş ise BOP hakkında ilginç bilgiler veriyor.

 

"Bugün BOP diye bir projeden bahsedildi. Meclis kürsüsüne de geldi fakat üzerinde durmadılar çabuk yuttular. MHP milletvekilleri getirmişti. Büyük Ortadoğu Projesi.

BOP’u birçoğumuz biliyoruzdur ama kaçırmış olan arkadaşlar için hatırlatmada bulunalım. BOP Yahudi menşeli İsrail menşeli bir projedir. Eski Mezopotamya’nın Tevrat vasıtasıyla Yahudilere vaat edilmesi vardır. Fırat ile arasındaki, bizim Büyükada’ya kadar olan bölüm de buraların içerisinde zikredilmektedir.Bugün PKK da bu projeye hizmet etmektedir.

 

 

 
Facebook'ta Paylaş

Arasıra İsrail karşıtı çıkışları ile oy toplayan Tayyip Erdoğan mı doğru söylüyor, yoksa AKP’li Çorum Milletvekili Ahmet Aydoğmuş mu doğru söylüyor, siz karar verin.

 

AKP’ye oy verenler bu iki videoyu da izledikten sonra hangisinin doğru söylediğine karar vermekte oldukça zorlanacağa benziyor.

 

Tayyip Erdoğan’ın eşbaşkanlığını yürüttüğü BOP hakkında bu kadar kötü laf eden Milletvekili, AKP ve Tayyip Erdoğan tarafından bakalım nasıl cezalandırılacak.!

 

BOP Büyük Ortadoğu Projesi hakkında bilimsel bir makale için tıklayınız

 

İlgili Haberler: