webfatihi kim tarafından niye korunuyor

Açıklama: Deniz Baykal ile ilgili olduğu iddia edilen videolar ile, Deniz Harp Okulu'na ait olduğu söylenen videoları yükleyen webfatihi isimli kişi kim tarafından niye korunuyor.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 15-Mayıs-2010
Geçerli Tarih: 31-Ekim-2020, 05:15
Site: www.fikriyet.com
URL: Bu konuya http://www.fikriyet.com/anasayfa/haber_detay.asp?haberID=622 adresinden bakabilirsiniz


 

Tüm bunlar ihmali, suçluyu kollamayı ve olayı kapatmayı düşündüren oldukça ciddi şeyler.

 

webfatihi isimli kullanıcı ziyaretçi çekmek ve kendi sitelerinin reklamını yapmak için, birkaç cemaat liderinin, din adamının sesini ve videosunu da yüklemiş. Videolarında bir çok cemaatle ilgili kayıt bulunuyor.

Dailymotion isimli siteye de video yüklemiş ve Deniz Baykal ile ilgili bir resim üzerinde de fotomontaj yapmış.

 

webfatihi’nin fethettiği sitelerden bir kaçı..!

cemaatler.com

biyografiler.somee.com

 

Ve enteresan olan, hepsinde whois bilgilerinin gizlenmiş olması.

 

Ve şimdi olayın çözüldüğü noktaya gelelim.

 

http://net.sabah.com.tr/net/saidi_nursinin_sesini_duymak_istermisiniz

 

webfatihi’nin cemaatler ile ilgili nedense tuhaf hareketleri gözüküyor.

Bazı din adamlarının ve cemaat liderlerinin sohbetlerini yükleyip, daha sonra bu sitelerde son zamanlarda çok tartışılan ve genelde askere ait gizli video ve ses kayıtlarını da aynı siteye koyması garip bir durum. Tek bir cemaat değil, birden çok cemaati hedef alması da düşündürücü.

 

http://www.facebook.com/CEMAATLERcom

 

 

webfatihi’ne ait cemaatler.com sitesinin Facebook sayfasında “Asker ocağında rezillikler-2” isimli bir video yayınlanıyor. Tarih 05 Mayıs ve saat 15:43

Odatv sitesi Habervaktim’de eklenen ve sonra silinen 7-8 videoyu ID ile tespit etmiş ve bu silinen videoların bazılarının Deniz Harp Okuluna ait olan videolar olduğunu iddia etmişti.

http://forum.memurlar.net/konu/908644/
 
İşte o videolar Facebook sayfasında yayınlamış.

 

Daha da ilginci bu videoların Deniz Baykal ile ilgili olduğu iddia edilen videolar yayınlanmadan önce yani 5 Mayıs’da yayınlanmış olması.

 

Yani AKP’li Ömer Çelik’in “5 Mayıs’da Başbakan’ın haberi vardı” dediği tarihlerde..!

Komplocular daha önce de montaj videolarla Albay Berk Erden’in intiharına sebep olmuşlardı. O videoyu hazırlayan kişi videonun sonunda çok ilgi duyduğu..! Deniz Baykal ile de ilgili de bir metin yazmıştı.

 

Albay Berk Erden’in intiharın sebep olan videoyu yükleyen kişinin, Deniz Harp Okulu ve Deniz Baykal ile ilgi olduğu iddia edilen yeni videoları yükleyen kişi olma ihtimali oldukça yüksek.

 

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Genelkurmay, son yüklenen videoların kaynağını araştırmalı, subayına sahip çıkmalı ve bu videoyu yükleyen kişinin tespit edilmesini sağlamalı. CHP ve Deniz Baykal bu işten vazgeçecek olsa dahi, TSK bu işin peşini bırakmamalı.! Gerekirse TSK bu kişinin bulunması için davacı olmalı.

Tüm bu ses kayıtları ve videoların kaynağı böylece çözülmüş olacaktır.

Ayrıca Facebook'daki yüklemeler, Deniz Baykal ile ilgili komployu yapanlarla, son yıllarda sık rastladığımız askerlerle ilgili ses kayıtları ve videoları yükleyenlerin aynı odaklar olduğunun bir diğer kanıtı.