'Kadir Kayan kimdir?' haberi için yazılan yorumlar

Handan [ 27-Ocak-2010, 22:25 ]
ne buldu bu Hakim Kadir Kayan oradaki aramalarında. Hiç birşey.. . Devletin sırları sır olmaktan çıktı sadece. Genelkurmay oradaki gizliliği artık yok olmuş olan tüm planları imha edeceğini söyledi. ne oldu şimdi? Yaygara koparanlar koca devlete ne kadar zarar verdiklerini anlayabildiler mi? Bülent Arınç, ne çıktı ordan, seni öldürecekleri planı mı çıktı? hee, söle bakim, ne çıktı ordan? 8 subay salıverildi,hiç bir günahları da yokmuş, ne oldu o seni öldürecek olan öcüler..?
ahmet [ 30-Aralık-2009, 18:15 ]
YARGITAY DA ONAYLAMIŞTI hatırlatırım

Yargıtay, Fethullah Gülen hakkında Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi`nce verilen beraat kararını onadı. Yargıtay 9. Ceza Dairesi heyeti, Gülen hakkındaki onama kararını oy birliğiyle verdi. Yargıtay kararında, Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi`nin kararında bir isabetsizlik bulunmadığı, cumhuriyet savcısının temyiz taleplerinin yerinde görülmediği belirtildi.
bahadır [ 30-Aralık-2009, 00:22 ]
"alman vakıfları" , ABD, NATO, Gladio bunlar hep olayı örtbas etmek için kullanılan isimler.
bir duman, sis içinde gerçek failer gizleniyor.
Devletlerde ve tüm dünyada suikastleri, kirli işleri çevirenler aslında hep aynı kişiler. kullandıkları kişiler asker de olabilir, medya elemanı da olabilir, din adamı da olabilir, doktor da olabilir, hukukçu da olabilir, hatta devlet adamı da olabilir. bazıları kullanıldığını ve yaptığı işin nereye varacağını düşünemeyecek kadar karaktersiz insanlardır.
devlet sırları [ 29-Aralık-2009, 23:58 ]
"sivil itaatsizlik çağrıları ile kitlelerde kamu düzeni-devlet otoritesi aleyhine başkaldırı refleksinin oluşturulması; sivil denetim stratejisi ile devlet kurum ve kuruluşlarının denetlenmesi ve hedeflenen gizli bilgilere doğrudan ulaşılması;"

2002 yılında, yani 7 yıl önce birisi bugünkü olayları yazmış. O şimdi yaşamıyor. bunları haber verdiği için. adı necip hablemitoğlu.
meraklıları "köstebek" isimli eserinde "alman vakıfları" isimli yazısını okuyabilir.