'Fethullah Gülen'in çiftliği ABD'yi karıştırdı' haberi için yazılan yorumlar

Samet Çelik [ 17-Temmuz-2016, 02:33 ]
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın FETÖ / PDY çatı iddianamesindeki şu cümle her şeyi özetliyor. Ayrıca iddianamede çok çarpıcı bilgiler var:

“Örgüt, din kisvesi ile gizli çıkar örgütleri üzerinden Türkiye ve İslam toplumlarını içinden dönüştürmek için yurtdışında kurgulanmış bir yapıdır. Türkiye ve İslam'ı yeniden biçimlendirmek için kurgulanmış toplumsal, politik mühendislik projesidir”

http://www.memurlar.net/haber/596323/
Fatmanur Demir [ 19-Mart-2014, 13:35 ]
Fethullah Gülen'in amerikada yaşadığı evi küçük bir ev gibi gösteriyorlardı. Demek ki öyle değilmiş. ABD'deki evi diye bazı medya organlarında gösterilen acındırıcı resimler, farklı amaç içinmiş demek ki. Haritalardan çiftlik resimlerini inceleyince villalar görülüyor. 8 villa görülüyor pensilvanya'daki çiftliğin içinde. Ayrıca büyük iki tane bina var.
oktay 48 [ 28-Eylül-2010, 17:35 ]
Çiftliği önceden Hristiyanlar yaz okulu için kullanıyorlarmış, şimdi bunlar. değişen bişi yok..!
Cüneyt Özdemir röportaj için gittiğinde görmüş.
"Fethullah Gülen Pensilvanyanın hemen yakınında 110 dönümlük bir çiftlikte yaşıyor. Türkiye'den ayrıldığında cemaatin öğrencilere eğitim amacı ile aldığı bir çiftliğe gelmiş yerleşmiş. Çiftliğin girişinde basit bir kulübe var. Arazinin içinde yaklaşık 10-15 müstakil ahşap bina dağılmış. En büyüğü üç katlı kahverengi bir bina. Bugün Gülen Cemaatine evsahipliği yapan bu çiftlik eskiden bir hristiyan okulunun yaz kampı olarak kullanılıyormuş. Ağaçların arasında yürürken karşınıza araziye ait bir göl çıkıyor. Şaşırıyorsunuz. "
Tarık [ 03-Temmuz-2010, 22:46 ]
Yukardaki Google sokak görüntüleri daha önce çalışıyordu.
Yoksa Google Map'in engellenme sebebi bu görüntü mü?
tarık [ 20-Nisan-2010, 00:31 ]
"Golden Generation" doğru tercümesi "ALTIN NESİL" olur. Altın Nesil'in ne olduğunu da bilenler bilir...