fikriyet
  Anasayfa | Resimler | Videolar | Yazar Ol | Yazar Girişi | Gönder | Facebook'ta Paylaş | adresi kaydet  Adresi Kaydet | Arama | RSS RSS

KATEGORİLER

  | kapat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Habervaktim ve Vakit yine aileye ve yine TSK'ya saldırdı

Kategori  Kategori: Güncel Yorumlar  Yorum Sayısı : 2 Tarih  Tarih : 22-Temmuz-2010, 17:01   : 1962
Fazıl Kara
Yazar: Fazıl Kara
Habervaktim ve Vakit yine aileye ve yine TSK'ya saldırdı

Hasan Lala'nın terörist olduğu 16 Nisan 2009 tarihinde öğreniliyor.
Resim Genelkurmay açıklamasında da belirtildiği gibi bir arkadaş ortamında çekilmiş. Hatta arka planda bir bayan ve daha bir çok kişi görülüyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yazımıza başlamadan önce bu olayın sebebinin, son zamanlarda şiddeti giderek artan, TSK’yı ve onun mensuplarını yıpratmak amaçlı bir faaliyet olduğunu belirtelim.

 

TSK’yı ve onun mensuplarını halkın nazarında küçük düşürmek, sanki PKK ile birlikte imiş gibi bir ima vermek, TSK yı halkın gözünde yok etmek, yıpratmak ve kendilerine yeni bir ordu kurmak…!

 

PKK’nın bir numaralı düşmanı TSK, güya PKK ile birlikte..!

Buna halk inanmadığı gibi, bunu böyle göstermeye çalışan hainlere kargalar bile güler..!

 

Ne yazık ki devletin Ordusuna karşı yapılan bu saldırıları destekleyenler, bilgi ve belge teslim edenler de yine Devletin savcısı ve polisi…!

 

Devlet içinden Devlet’e karşı savaş..!

 

“Çocuklar duymasın” dizisinin profesyonel oyuncusu TSK, sabretsede, mutfağa kaçsa da, karşı tarafın hiçbir şey umurunda değil.

Dışardan bakınca ortaya çıkan “Devlet” imajını ne hale getirdiklerini, devlet içine sızmış o odaklar umursamıyorlar..!

 

Şimdi gelelim olaya.

 

Üst düzey bir komutanın oğlunun, sonradan PKK teröristi olduğu anlaşılan Hasan Lala isimli birisi ile çekilmiş resmini yayınlıyorlar ve sanki kocaman komutanın oğlu, hatta kendi bile PKK ile birlikte imiş gibi bir ima vermeye çalışıyorlar.

 

Ve bunu kasıtlı olarak, zorlaya zorlaya, keserek, biçerek, kırparak yapıyorlar.

 

Bu olayla ilgili bilgiler, İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nda ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele biriminde olması gerekirken, Habervaktim’de çarpıtılarak, kesilerek, biçilerek, saptırılarak yer alması, halkın son zamanlarda çok karşılaştığı sızdırmaların en çığrından çıkmışını gösteriyor..!

 

-Hasan Lala’nın terörist olduğu 16 Nisan 2009 tarihinde öğreniliyor.

 

-Resim Genelkurmay açıklamasında da belirtildiği gibi bir arkadaş ortamında çekilmiş. Hatta arka planda bir bayan ve daha bir çok kişi görülüyor.

 

-Resimdeki Hasan Lala’nın alnında terörist diye bir yazı görülmüyor..!

 

-Yıllarca o kadar teröristlik faaliyetinde bulunan Hasan Lala’nın terörist olduğunu,  polis Nisan 2009’da anlayabilmişse, öğrencilerin, sıradan vatandaşların anlaması elbette beklenemez.

 

-Babası üst düzey komutan olan M.B her halde bir terörist ile milletin ortasında yan yana poz verecek değil. Çok iyi bir üniversitede çok iyi bir bölümü okuyan M.B’nin böyle bir şey yapmayacağı besbelli.

 

Üstelik Habervaktim itiraf eder gibi haberin sonunda Hasan Lala’nın diğer hiçbir şeyden habersiz başka bir yığın arkadaşları olduğunu yazıyor:

 

“Galeri işleten Lala'nın, maddi imkanlarını da kullanarak başka asker çocukları ile de yakınlık kurduğu da tespit edildi ve bu irtibatlar savcılık ifadesinde soruldu. Ele geçen belgelerde, Lala'nın bir reklam ajansına da ortak olduğu ve çok sayıda yerli ve yabancı bayanla fotoğrafların çekilmiş olduğu ve bayanlardan oluşan bu çevrenin etkinliklerde yer aldığı görüldü.”

 

Bu bilgiyi haberin sonuna doğru veriyor ki yaptığı ahlaksızca saldırı, çarpıtma anlaşılmasın. Evet, adamın daha bir yığın çevresi var ve kimse terörist olduğunu bilmiyor.

 

-Üstelik Hasan Lala ile gerçekten bir işbirliği yapan varsa mutlaka o zaman gereği yapılmıştır. Demek ki hiç kimse onun terörist olduğunu bilmiyor ki, saf bir şekilde aynı ortamda bulunmuşlar. Yani ortada bir işbirliği falan yok.  Ancak çarpıtmacı Habervaktim veya olayı servis edenler bu konuda hiçbir şey açıklamıyorlar. Çünkü o zaman komploları boşa çıkacak.

 

-Kaç tane üniversite öğrencisi yanında oturan, aynı sınıftaki, aynı bölümdeki arkadaşının terörist gruplarla ilişiksisi olduğunu biliyor?

 

-Lisede, üniversitede birlikte poz verdiğiniz kişi, yıllar sonra terör örgütüne katılmışsa, veya şimdi aynı arkadaş ortamında bulunduğunuz kişi, daha önce veya şimdi gizlice teröristlik faaliyetleri yürütüyorsa siz bunu nasıl anlayabilirsiniz?

 

-Veya üniversitede birlikte okuduğunuz arkadaşınızın, yıllar sonra Vakit’e ve Habervaktim’e katılacağını nerden bilebilirsiniz…!

 

-Otobüste yanınızda oturan kişi, 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden bir Vakit yazarı ise ve siz bu adamı aylar sonra polisin tutuklaması ile öğrenirseniz yapabileceğiniz bir şey var mı?

 

Yazarları 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden Habervaktim gibi bir şeyden her şey beklenir.

 

Deniz Baykal’a yapılan komplo’dan sonra hiçbir müeyyide görmediği gibi desteklenen Habervaktim, bakalım daha kaç aileye zarar vercek, daha kaç yuvaya saldıracak.

 

Kabe resminin yanına açık saçık resim ve video koymaktan çekinmeyen, Deniz Baykal’ın tabiri ile “bu Münafıklar” elbete Allah’dan bir gün cezalarını bulacaklar.

 

Onlarla savaşmayı Kur’anı Kerim bile emrediyor:

“Ey Peygamber, kâfirlerle ve münafıklarla savaş. Onlara karşı katı ol. Onların varacakları yer cehennemdir ve orası ne kötü bir yerdir.” (Tahrim Suresi 9. Ayet-i Kerime)

 

Habervaktim kendilerinin 100 yıl önceki versiyonu olan Volkan Gazetesi’nin ve onun başındaki adamın akıbetine bir baksın..! Orada kendi geleceklerini görecekler..!

 

Bu aile düşmanlarını, ırz namus düşmanlarını kim durduracaksa durdursun.

Halk durdurmaya kalkmadan, sorumluları gereğini yapsın.

Halkı sokağa dökmek isteyen bu Derviş Vahdeti torunlarına aval aval bakılmasın..!

Halk sokağa döküldükten sonra toplamanın zor olduğunu tarih gösteriyor..!

 
vakit habervaktim israil
 
 
 
Facebook'ta Paylaş
 
 
Yorum Yaz
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Arkadaşlarına Gönder | Yorum Yaz Yorum Yaz | Facebook'ta Paylaş |

Bu habere toplam 2 yorum yazılmıştır.

baykalın kasedi gibi [ 09-Ağustos-2010, 15:30 ]
Lala kime çalışıyor?
kimin elemanı?
o kadar ciddi iddiaya rağmen neden hala dışarda?
Lala neden subay çocukları ile çok ilgileniyor?
O resimleri servis edenler bu soruları da cevaplamalı.
Olay "Baykal'ın kasedi" ne benziyor.
insanlıktan çıkmışlara soru [ 23-Temmuz-2010, 16:17 ]
O Habervaktim denen aile, ırz ve namus düşmanları önce şu soruları cevaplasın:

1)Lafı kıvırma, çevirme, terbiyessizlik yapma ve açık açık söyle. Hasan Lala'nın PKK teröristi olduğunu arkadaşları biliyor muydu, bilmiyormuydu? EVET,açıkça bunu yaz.
Emniyet bilmediği gibi, hiç kimse de bilmiyordu. Ama Habervaktim bunu yazamıyor. Çünkü ahlaksız komplosu bitecek, ortaya çıkacak..!

Evet, hadi yaz.. Hasan Lala'nın terörsit olduğunu kimse bilmiyordu, yaz hadi..! Zerre miktar ahlak anlayışın varsa.

2)Hasal Lala hala neden tutuksuz? Neden 12 ay yatıp çıkıyor? O kadar örgütsel faaliyet yapan PKKlı terörist neden ortada geziyor. Yoksa Hasan Lala birilerinin elemanı mı? CEVAP VER HABERVAKTİM..! Hasan Lala kimin elemanı..!

3)Hasan Lala hala işine devam ediyor mu, diğer arkadaşları ve bayanlar ne yapıyor? Onların haberleri var mı?

Yorumların tamamını okumak için tıklayın.

Güncel

En Çok Okunan Haberler

İletişim | Yazar Girişi | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Sitene Ekle |