fikriyet
  Anasayfa | Resimler | Videolar | Yazar Ol | Yazar Girişi | Gönder | Facebook'ta Paylaş | adresi kaydet  Adresi Kaydet | Arama | RSS RSS

KATEGORİLER

  | kapat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HABER ARA


Gelişmiş Arama

İlker Başbuğ'un Vatan röportajı hainleri huzursuz etti

Kategori  Kategori: Güncel Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 23-Mart-2010, 18:49   : 1944
Fazıl Kara
Yazar: Fazıl Kara
İlker Başbuğ'un Vatan röportajı hainleri huzursuz etti

Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un Vatan Gazetesi'nden Ruhat Mengi'ye verdiği röportaj hainleri çok huzursuz etti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ’un Vatan Gazetesi’nden Ruhat Mengi’ye verdiği röportaj hainleri çok huzursuz etti.

Türkiye’de yaşayan bu kişiler, Türkiye’nin Genelkurmay Başkanı’nın gazetede çıkan röportajından, konuşmalarından rahatsız oldular.

 

Bazıları Helin Avşar’ın da röportaj yapmasını isteyip kendilerince dalga geçtiklerini zannettiler. Helin Avşar’ın Rasim isimli bir çocukla yaptığı röportaj bu kişileri çok uyarmışa benziyor.

 

Odatv bu huzursuz kişilerle ilgili bir ayrıntıya dikkat çekti:

“Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ’un Hürriyet, Milliyet ve Vatan Gazeteleri’ne verdiği mülakat cemaati rahatsız etti. Başbuğ’un orduya dönük saldırılara yanıt vermesi ve hedefteki komutanlara sahip çıkması cemaat tarafından eleştiri konusu oldu.

 

Bugün cemaat kanalları Başbuğ’un açıklamalarına ilginç bir eleştiride bulundu. Cemaate yakın Cihan Haber Ajansı’nın yaptığı haber, bugün cemaatin yayın organlarında yer aldı. Haberde Rusya Resmi Gazetesi Rossiskaya Gazeta’ya röportaj veren Rusya Genelkurmay Başkanı Nikolay Makarov, İlker Başbuğ’a örnek gösterildi.”

 

Fethullah Gülen cemaati’nin İlker Başbuğ’a Rusya Genelkurmay Başkanını örnek göstermesi bir çok kişi tarafında tuhaf bulundu.

Odatv okurları da bununla ilgili çok dikkat çekici yorumlar yaptılar:

 

Misafir - nuno

Elbette Rus G.Kur.Bşk.böyle rahat konuşur.çünkü onun ülkesinde rejimi tehdit eden,ülkesinin bağımsızlığını AB'ye,ABD'ye peşkeş çekmeye çalışan,yargıya, orduya, polis teşkilatına sızmayı tek amaç edinen,CIA kucağına oturmuş FBI korumalı Çiftliklerde pusuya yatmış sözde dinler arası dialog özde ise ihanet şebekesi olan,dinini pazarlayan cemaat,tarikat ağaları yok ki.

2010-03-23 11:52:35

 

Misafir - rusyada hain yok

o düşünce gücünden yoksun Fethullahçı medyaya soruyorum. RUSYADA sizin gibi ordusuna saldıranlar var mı? RUSA da siyaset ve tepedekiler kendi ordusu ile savaş veriyor mu? Elbette genelkurmay düşman nerede ise onunla ilgili konuşacak...!

2010-03-23 17:34:12

 

Mavera ün keder

putin' in belki de kendi genelkurmay başkanından daha fazla militer karakterde bir adam olduğunu bir kim anlamaz? cemaat tabii ki. cia' nın "aptal sözcüsü" olursan işte böyle sapır saçma haberlerin altına da imza basarsın. insan bunların da "Türk" diye anıldığına utanıyor.

2010-03-23 11:09:35

 

Misafir - kovulan fethullah

RUSYA Fethullah gülen cemaatini rusya dan KOVDUĞU için orada öyle röportajlar çıkmıyor malesef... Bir de biz kovabilsek biz de e o zaman RUS PAŞASI nın röportajı gibi röportajlar okuyabiliriz...!

2010-03-23 17:37:31

 

Mavera ün keder

1- rusyada putin diye bir adam, iyi kötü sadece rusyanın çıkarları için çalışıyor. ayrıca rus devlet adamları, memleketleri ile ilgili bir müdahale sorunu olduğunda kapı gibi çıkıp tanklarını yürütüyorlar. onların devlet adamları bizim içten pazarlıklılar gibi "komşularla sıfır sorun" vs diye tutturup da memleketlerinin içine ettirme niyetlerine bulanmıyorlar 2- rusyada bizim memleketimizdeki gibi cahil cüheyla bi cemaatin rejimi ele geçirmeye çalışması diye bi dert yok……..

2010-03-23 11:00:58

 

Misafir - FETTAN HOCA

OPPORTUNİZM BU CEMAATİN VE BENZER YAPILARIN VAZGEÇİLMEZ TAVRI. ŞİMDİ DE KALKMIŞ CİVELEKLER, RUSYA ORDUSUNU TSK'YA ÖRNEK OLARAK GÖSTERİYORLAR. ÜÇ-BEŞ YIL ÖNCE PUTİN BUNLARIN NE OLDUKLARINI ANLADI VE SEPETLEMİŞTİ RUSYA'DAN. ACABA O ZAMAN DA BÖYLE ÖVGÜYLE RUSYA'DAN BAHSEDİYORLAR MIYDI ACABA? BAKMAK LAZIM. BİZİM KRİTERİMİZ BASİT! CEMAAT DE OLSA , TARİKAT DA OLSA, NİTELİK İTİBARİYLE BU TÜR YAPILAR MİLLİ MİDİR? BU SORUYA EVET BİZ MİLLİ BİR YAPIYIZ CEVABI VERİLEBİLİYORSA DİNLERİZ. AMA, BİZİM CEMAATİMİZ BÖYLE MİDİR DEĞİLDİR. ÇÜNKÜ AĞABABALARI CIA KUCAĞINDA OTURUP, FEMNİYET'TE TÜRK MİLLETİNE VE ONUN OLMAZSA OLMAZI TSK'YA SALDIRMAYI SEÇMİŞTİR. YANİ MİLLİ DEĞİLDİR. GERİSİ LAFI GÜZAF!

2010-03-23 11:04:41

 

Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ’un Vatan Gazetesi’nden Ruhat Mengi’ye verdiği röportajın tamamını okumak için aşağıdaki resme tıklayın:

 
ilker başbuğ ruhat mengi röportaj
 
 
 
Facebook'ta Paylaş
 
 
Yorum Yaz
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Arkadaşlarına Gönder | Yorum Yaz Yorum Yaz | Facebook'ta Paylaş |

Güncel

En Çok Okunan Haberler

İletişim | Yazar Girişi | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Sitene Ekle |